Dünyadaki ödülümüz ise…

0
763

İsmail Heniyye

Dünyadaki ödülümüz ise…

Hamas Siyasi Büro Başkan Yardımcısı İsmail Heniyye Gazze’de düzenlenen zafer kutlamalarına katıldı. Heniyye kutlamalarda yaptığı konuşmada “Bu savaş Hayfa’nın vurulmasıyla başladı, Hayfa’nın vurulmasıyla son buldu” dedi.

 

Hamas Siyasi Büro Başkan Yardımcısı İsmail Heniyye Gazze’de düzenlenen zafer kutlamalarına katıldı. Heniyye kutlamalarda yaptığı konuşmada Bu savaş Hayfa’nın vurulmasıyla başladı, Hayfa’nın vurulmasıyla son buldu dedi.
Heniyye konuşmasının devamında “Gazze halkı bugün tarih yazıyor. Siyonist düşman Ramazan bayramının sevincini engellemiş olsa da, bugün zafer bayramını kutluyoruz. Bu savaşta şehid olan direnişin erleri bu zaferin simgesidir. Şunu çok iyi bilmeliyiz ki, Gazze’nin bu eşsiz zaferi zamanla ve mekanla sınırlandırılamaz” dedi.
Heniyye konuşmasının sonunda “Gazze’li gençler Siyonist askerlere ‘Siz, Gazze halkıyla sıfır noktasında karşı karşıya gelmekten korkuyorsunuz. Bunun için onları öldürüyorsunuz’dedi. Bu direnişin ödülü ahirette cennete girmek, dünyada Özgür Mescid-i Aksa’da namaz kılmaktır” dedi.
Vahdethaber.com adresinden alıntıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.